Novinky

08.11.2010 17:48

IV.třída Lažánky-Č.Hora 7:5

Branky: 3 x Luksch,2 X Absats Sestava : Blaha,Menoušek,Šístek,Žáček M.,Peša, Barva,Jelínek,Karásek,Absats,Luksch,Honsnejman

—————

01.11.2010 20:08

I.B Č.Hora-Olešnice 1:0 (1:0)

Branka : Mareš ,  Sestava:Trávníček Kapoun,čepa,Menoušek,Tatíček, Širůček,Flígl,Mareš,Panovský, Bubniak (Pavlů 88.m.)     V souboji o zachování šance na záchranu soutěže se nám podařilo,po boji,zvítězit. Vedení jsme se ujali již ve 12. minutě,když po autovém vhazování Martina Bílka hlavičkou prodlužuje Mirek Kapoun na Káje MAREŠE a ten akci gólově zakončuje. Naše herní iniciativa během utkání postupně ochabovala a olešničtí si vynutili několik rohových kopů , ale žádný z nich skóre nezmněnil.

—————

01.11.2010 20:06

IV.třída Č.Hora B-Kořenec B 3:2 (2:0)

Branky:Žáček Tomáš,Absats,Čech sestava Blaha Aleš Stejskal Ivo, Žáček Michal, Peša Viktor, Šístek Lukáš Karásek Michal; Jelínek Erik, Barva Jan Žáček Tomáš (65.min. Poděbradský Petr), Absatz Pavel, Čech Libor    Konečně ! Po dlouhé sérii porážek o jeden gól jsme konečně doma urvali tři body. I přesto, že spousta zraněných opor nenastoupila a na střídání zbyl na lavičce jen Petr Poděbradský, začal zápas velice dobře. Již v 1. minutě, po několika narážečkách Tomáš Žáček podél brankáře, ne moc prudkou střelou k tyči otevírá skóre a vedeme1:0. Nevím co se stalo, ale kluci hrají jak už dlouho nehráli, míč si dávají po zemi rychle od nohy a je radost se na takový fotbal dívat. Odměnou je v 27. minutě gól na 2:0. Erik Jelínek zatáhl míč od středu, dal napravo Honzovi Barvovi, ten nacentroval, domácí obrana zazmatkovala a ve skrumáži před brankou doráží Pavel Absatz. To už se i hosté probudili, ale jejich nakopávané míče s přehledem kryje brankář Blaha. Ve druhé půli se obraz...

—————

24.10.2010 19:14

IV.třída Voděrady-Č.Hora 3:2 (2:0)

Branky : 2 x Menoušek , Sestava : Trávníček Hlavička Jakub(22min. Šístek); Pejcal; Žáček M. Karásek; Menoušek; Němec (27min.Peša);Stejskal Ivo.; Žáček T.; Jelínek; Čech(84min. Stejskal Pavel)   Zápas začal zcela odevzdaně, u všech míčů jsme pozdě, domácí mají spoustu času na zpracování míčů, neboť je nedokážeme tak rychle pokrývat. V 10. minutě Mára Trávníček chytá první stoprocentní šanci soupeře, který přešel přes 3 naše bránící hráče. Odoláváme do 30. minuty kdy po standardní situaci zůstavá na pravé straně zcela volný hráč, první zakončení ještě Mára kryje, druhou dorážku už ne - prohráváme zaslouženě 1:0. Domácí pokračují ve stejném stylu a na naši branku se hrne jeden útok za druhým. Nejsme schopni vpředu udržet míč. 37 minuta, akce jak přes kopírák té první a je to 2:0. Do kabin se hráčům ani nechce. Po přestávce se obraz hry zcela změnil. Naši začínají pokrývat dva důležité hráče domácích a najednou je hra vyrovnaná. Začínáme se dostávat i do šancí. V 50. minutě...

—————

Reportáže

08.08.2010 20:57

Přípravný zápas : Č.Hora B- Lažánky 2:1 (0:1)

Branky: 2 x Čech   Sestava : Trávníček,HlavičkaL.,HlavičkaJ.(Žáček),Němec,Krajíček (Peša),Stejskal, Karásek (Kopecký),Pavlů,Absats (Honsnejman),Čech