Novinky

11.10.2010 16:40

IV.třída Svitávka-Č.Hora 3:2 (1:1)

Branky : Peša,Němec (pen.)  Sestava : Stejskal Pavel,Hlavička J.(40.m.Poděbradský),Šistek,Stejskal Petr,Žáček Michal, Karásek,Němec,Stejskal Ivo,Žáček Tomáš,Bílek   Zápas začal velice dobře, v útoku jsme dobře kombinovali a presováním obrany domácích získávali spoustu míčů, do 20 minuty jsme si tak vytvořili tři dobré gólové šance, avšak tu největší po rohu spálil Michal Karásek když nastřelil tyč. Odměna přišla v 25 minutě, kdy po rohu propadl míč k "Vikimu" a ten nůžkami trefil odkrytou branku a vedli jsme po zásluze 1:0. Domácí zvýšili tlak a rovněž přitvrdili v zákrocích, po jednom z nich musel nedobrovolně střídat Kuba Hlavička kdy mu naražená žebra překazila další pokračování. Do hry musel jediný hráč na střídání (jinak brankář) Petr Poděbradský, který se vytáhl na hrot a na stopera se místo "Kuby" stáhl Němec. Ve 40 minutě po centru do vápna se neobsazeným hostům lacinou hlavičkou podařilo srovnat skóre. Druhý poločas zahájili domácí tlakem a po jednom z brejků...

—————

03.10.2010 12:46

IV.třída Doubravice B - Č.Hora B 0:1 (0:1)

Branka : Barva Jan   Sestava : Stejskal Pavel,Hlavička L.,Žáček,Stejskal Petr(Hlavička J.70.m),(Poděbradský 85.m),Šístek, Pavlů,Peša,Luksch,Stejskal Ivo,Čech,Absats(Barva 35.m) Domácí nepromněnili deset minut před koncem penaltu a spálili minimálně deset vyložených šancí. Hosté hrozili z rychlých protiůtoků . V nastaveném čase měl gólovou možnost Libor Čech , ale po kličce přestřelil branku.

—————

19.09.2010 16:35

IV.třída Benešov-Černá Hora 6:0 (3:0)

Sestava: Poděbradský,Žáček,Hlavička L.,Němec,Peša, Karásek,Luksch,Pavlů,Krajíček,Hlavička J.,Stejskal

—————

19.09.2010 16:16

I.B Svratka Brno-Černá Hora 2:0 (0:0)

Sestava:Blaha,Kapoun,Panovský,Mokrý(Nečas 80.m.),Menoušek(Honsnejman 46.m.), Tatíček,Flígl,Čepa,Širůček(Jelínek 84.m.),Mareš,Bubniak Tragická střelecká bilance má již třetí díl . V 17.minutě jsme sice dosáhli vstřelení branky, ale pomezní rozhodčí chtěl vidět ofsajd a tak byla naše radost předčasná . Ve druhém poločase jsme zlepšili kombinační hru , ale po rychlém protiůtoku jsme tečovali střelu domácích do vlastní sítě - 0 : 1 v padesátéšesté minutě . V 67.minutě pak následovala obdobná herní situace a Svratka zvýšila již na  2:0. V závěrečné destiminutovce jsme mohli ještě výsledek zvrátit , ale gólové možnosti Honsnejmana a Panovského vyšly na prázdno .

—————

Reportáže

08.08.2010 20:57

Přípravný zápas : Č.Hora B- Lažánky 2:1 (0:1)

Branky: 2 x Čech   Sestava : Trávníček,HlavičkaL.,HlavičkaJ.(Žáček),Němec,Krajíček (Peša),Stejskal, Karásek (Kopecký),Pavlů,Absats (Honsnejman),Čech