Kniha návštěv

Datum: 07.09.2018

Vložil: Ondra

Titulek: mládež

Tak jsem chtěl dát svého syna do Vašeho klubu. Docela mě zamrzelo, že nikde není možnost dozvědět se na koho se obrátit atd ... dám ho ke konkurenci, kde tyto informace mají. U vás nemám jistotu, že s mládeží umíte pracovat.

—————

Datum: 06.06.2018

Vložil: Alberttug

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate is the central part of a male's reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate related is situated just while watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, in most cases really miserable and inconvenient for the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, often known as prostatitis, is among the most common prostate-related condition in men younger than 55 yrs . old. Infections in the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of all varieties of prostate infection. It is brought on by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition of the particular defect in the gland along with the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be due to trauma to the urinary tract or by infections from other regions from the body. A patient may experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal with the prostate defect accompanied by making use antibiotics and NSAIDs to treat the redness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not to ascertain the sources of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and heavy lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate diet is important. These are some from the actions you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for our health and wellbeing and it will also keep your urinary track clean.

2. Some studies claim that a number of ejaculations per week will prevent prostate type of cancer.

3. Eat pork moderately. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef per week will increase the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most important measure to consider to be sure a proper prostate is always to go for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you must choose prostate examination at least 12 months.

—————

Datum: 31.03.2017

Vložil: Roteiro.cz

Titulek: Váš tým na portále Roteiro.cz

Dobrý den,

rádi bychom vás informovali o spuštění nového fotbalového portálu https://www.roteiro.cz, na kterém můžete nalézt veškeré statistiky hráčů, týmů a rozhodčích z celé České republiky. Pokud vás zajímají např. statistiky vašeho týmu, ty můžete najít na následující adrese:

https://www.roteiro.cz/tym/3311-cerna-hora/

Budeme rádi za jakýkoliv feedback.

Děkujeme!

—————

Datum: 18.04.2016

Vložil: fobalizer.cz

Titulek: fotbalizer.cz

Dobrý den,

rádi bychom Vám predstavili nový fotbalový projekt www.Fotbalizer.cz.

Cílem našeho projektu je prinést výsledkový servis z celé CR, nabídnout uživatelum ruzné statistiky a funkce,
možnost komentáru, sledování oblíbených týmu a mnohé další.

Pro klubové webové stránky nabízíme také automaticky aktualizované tabulky, které si mužete jednoduše pridat na Váš web.

Pokud máte zájem, mužete také sami spravovat kartu Vašeho týmu na fotbalizer.cz, zviditelnit tak Váš tým i Váš web.

S pozdravem,
tým Fotbalizer.cz

—————

Datum: 23.07.2015

Vložil: jaaggi

Titulek: fotbalové programy - zpravodaje

Dobrý den, hledám mezi fanoušky nebo členy klubu FK Černá Hora sběratele fotbalových programů (zpravodajů), se kterým bych mohl spolupracovat při výměně fotbalových programů různých klubů z České republiky, případně odkoupím starší nepotřebné programy (zpravodaje).
Kontakt - football.programmes@seznam.cz

—————

Datum: 27.03.2015

Vložil: Fotbalon.cz

Titulek: Statistiky - klubu a hráčů

Ahojte, budeme rádi když se i vy přidáte k projektu Fotbalon.cz a rozšíříte již 2200 registrovaných klubů v ČR.

Pomáháme klubům jednoduchou a zábavnou formou dokumentovat jejich fotbalovou současnost a minulost.

Naleznete u nás spoustu zajímavých statistik, porovnání a funkcí.

Těšíme se na vás,
www.fotbalon.cz
info@fotbalon.cz
https://www.facebook.com/fotbaloncz

—————

Datum: 11.08.2014

Vložil: Koutek

Titulek: Tišnov

Borci bezvadnej vysledek proti Tišnovu

—————

Datum: 26.05.2013

Vložil: MEMORIÁL PAVLA OUTRATY

Titulek: https://www.memorialpavlaoutraty.cz/

Srdečně zveme všechny registrované i neregistrované fotbalisty na 6.ročník MEMORIÁLU PAVLA OUTRATY, který proběhne o víkendu 29.-30.6.2013 v Brně Horních Heršpicích (přírodní tráva) a může se díky zajímavému doprovodnému programu stát skvělou tečkou za aktuální sezónou. V sobotu 29.6. nejprve proběhnou turnaje mužů a žen v malé kopané a pak se od 19h rozjede ve stejném areálu taneční zábava. V neděli pak odehrají svůj turnaj starší přípravky. Další informace najdete společně s přihláškou do turnaje na https://www.memorialpavlaoutraty.cz/

—————

Datum: 04.04.2013

Vložil: Neymar

Titulek: Nové webové stránky

V případě zájmu Vás rádi přivítáme na nových stránkách našeho týmu. Můžete si tam prohlédnou jak soupisky, výsledky tak se zapojit do naší diskuze: https://fotbalcernahora.webnode.cz/

—————

Datum: 17.03.2013

Vložil: Tonda

Titulek: PU Rájec

Průběh utkání s Rájcí byl zcela vyrovnaný. Rájec přijela pouze v 11 hráčích. Č.H. naopak chyběli někteří hráči s kterými počítám do základní sestavy na mistrovská utkání. Začátek utkání jsme nezachytili. Potýkali jsme se s celou řadou nepřesností v přihrávkách a provádění individuálních chyb, které soupeř po zásluze trestal. Nicméně na každou jejich branku jsme dokázali odpovědět a pokaždé se nám podařilo skórovat do prázdné branky soupeře po pěkných kombinacích. Poločas skončil 2:2. Druhý poločas stejně jako ten první se odehrál v podobném duchu. Nasazení hráčů i náboj utkání odpovídal mistrovskému utkání. Nakonec utkání pro sebe rozhodla Rájec. Byla to dobrá příprava. V posledním přátelském zápase se utkáme s týmem Lipůvky. Věřím a doufám, že se v příští sezóně společně s Rájcí v jedné soutěži nepotkáme a Rájci se podaří 1.A zachránit.

—————