Blaha Aleš
Stejskal Ivo, Žáček Michal, Peša Viktor, Šístek Lukáš
Karásek Michal; Jelínek Erik, Barva Jan
Žáček Tomáš (65.min. Poděbradský Petr), Absatz Pavel, Čech Libor

Konečně ! Po dlouhé sérii porážek o jeden gól jsme konečně doma urvali tři body. I přesto, že spousta zraněných opor nenastoupila a na střídání zbyl na lavičce jen Petr Poděbradský, začal zápas velice dobře. Již v 1. minutě, po několika narážečkách Tomáš Žáček podél brankáře, ne moc prudkou střelou k tyči otevírá skóre a vedeme1:0. Nevím co se stalo, ale kluci hrají jak už dlouho nehráli, míč si dávají po zemi rychle od nohy a je radost se na takový fotbal dívat. Odměnou je v 27. minutě gól na 2:0. Erik Jelínek zatáhl míč od středu, dal napravo Honzovi Barvovi, ten nacentroval, domácí obrana zazmatkovala a ve skrumáži před brankou doráží Pavel Absatz. To už se i hosté probudili, ale jejich nakopávané míče s přehledem kryje brankář Blaha. Ve druhé půli se obraz hry již změnil. Nedáváme si již tak přesné přihrávky a soupeř má už i velké šance, které však zatím neproměňuje. V 54. minutě po výkopu našeho gólmana vyhrává hlavičkový souboj Tomáš Žáček a nahrává míč Liboru Čechovi, ten na hranici vápna dělá kličku obránci a střelou po zemi k tyči parádně zvyšuje na 3:0. Zdálo by se, že je rozhodnuto, ale soupeř se do nás tvrdě zakousl a v 61 minutě jejich útočník z úhlu přehazuje neskutečně šikovně brankáře a je to 3:1. Hosté vycítili šanci a je nám v obraně horko. Když už se hraje poslední minuta zápasu, dokážou po rohu svým důrazem vysokých hráčů zápas zdramatizovat a také z chumlu dotlačí míč do naší sítě - 3:2. Na víc už jim však nezbývá čas. Zasloužená výhra budiž vzpruhou na poslední zápas který nás čeká příští týden v Lažánkách.