Trávníček
Hlavička Jakub(22min. Šístek); Pejcal; Žáček M.
Karásek; Menoušek; Němec (27min.Peša);Stejskal Ivo.;
Žáček T.; Jelínek; Čech(84min. Stejskal Pavel)

Zápas začal zcela odevzdaně, u všech míčů jsme pozdě, domácí mají spoustu času na zpracování míčů, neboť je nedokážeme tak rychle pokrývat. V 10. minutě Mára Trávníček chytá první stoprocentní šanci soupeře, který přešel přes 3 naše bránící hráče. Odoláváme do 30. minuty kdy po standardní situaci zůstavá na pravé straně zcela volný hráč, první zakončení ještě Mára kryje, druhou dorážku už ne - prohráváme zaslouženě 1:0. Domácí pokračují ve stejném stylu a na naši branku se hrne jeden útok za druhým. Nejsme schopni vpředu udržet míč. 37 minuta, akce jak přes kopírák té první a je to 2:0. Do kabin se hráčům ani nechce. Po přestávce se obraz hry zcela změnil. Naši začínají pokrývat dva důležité hráče domácích a najednou je hra vyrovnaná. Začínáme se dostávat i do šancí. V 50. minutě Menoušek napřahuje z 28 metrů a trefuje nádherně šibenici. Zjišťujeme, že to jde a tlačíme se do dalších šancí. V 60. minutě domácí zahráli rukou a asi z 22 m si míč staví opět "Mendy". Obstřeluje po zemi zeď a trefuje opět krásně k pravé tyči - je srovnáno. Najednou nás je všude plno, máme i další šance, které však nedokážeme proměnit. V závěru zápasu se snaží domácí ztrhnout vítězství na svou stranu. V 90. minutě hráč domácích prochází přes čtyři naše bránící hráče a pod vybíhajícím brankářem dostává míč do brány. Opět prohráváme o gól, bohužel platíme za nezkušenost.