Novinky

08.05.2011 20:10

Muži A : Č.Hora-Svratka 3:2 (2:1)

Branky : 2 x Honsnejman,Jabůrek Sestava : Trávníček,Kapoun,Čepa,Mokrý,Tatíček, Menoušek(Klepáček 75.min.),Flígl,Němec,Jabůrek, Bílek(Čech 90.min.),Honsnejman Trenér : Málek Vedení jsme se ujali již v 8. minutě , když po přihrávce od Libora Němce skóruje Petr Honsnejman.Tentýž hráč mohl ve 23. minutě vstřelit druhý gól , ale gólovou šanci nevyužil. Stav na 2:0 se tak měnil až ve 30. minutě ,Němec sřílí z úhlu a vyraženou střelu umísťuje do brány Zdenek Jabůrek. Hosté mohli snížit ve 33. minutě , protože měli výhodu pokutového kopu , ale trefili pouze tyč. Dočkali se však gólem tzv. do šatny ve 45. minutě. Druhý poločas jsme začali výborně! Hned v úvodní minutě nahrával opět Němec a zakončoval opět Petr Honsnejman 3:1. Hostům se pak z velké ofenzívy podařilo zkorigovat na 3:2, ale vítězství jsme již uhájili. V samotném závěru mohl Petr Honsnejman zkompletovat svůj hatrick , ale štěstí při něm tentokrát nestálo.

Blansko B-Č.Hora 1:1

Branka : Němec Sestava : Trávníček,Širůček,Čepa,Mokrý,Tatíček, Honsnejman(Absats 82.m.),Flígl,Němec,Jabůrek, Bílek,Mazal(Menoušek 75.m.) Úvod zápasu se nám vydařil , když se v páté minutě , po přihrávce od Mazala, krásně trefil Libor Němec. I v dalším průběhu první poločasu jsme byli aktivní a podařilo se nám několikrát ohrozit domácí branku , ale bez brankového efektu. V 52. minutě Blansko vyrovnalo , ikdyž situace vypadala na ofsajd. V 67. minutě vyrazil Marek Trávníček velmi nebezpečnou Bezděkovu střelu. Od 72. minuty hráli domácí v deseti , když šel po druhé žluté kartě předčasně do sprch blanenský útočník. My jsme pak ve zbývajícím čase tuto výhodu bohužel nedokázali využít a tak jsme si odvezli pouze bod .

—————

Reportáže

08.08.2010 20:57

Přípravný zápas : Č.Hora B- Lažánky 2:1 (0:1)

Branky: 2 x Čech   Sestava : Trávníček,HlavičkaL.,HlavičkaJ.(Žáček),Němec,Krajíček (Peša),Stejskal, Karásek (Kopecký),Pavlů,Absats (Honsnejman),Čech