Novinky

04.04.2011 08:04

I.B Drnovice-Č.Hora 0:0

Sesatava:Trávníček,Kapoun,Čepa,Mokrý,Tatíček, Jabůrek,Němec,Širůček,Honsnejman, Bubniak(Menoušek 85.m.),Čech(Absats 46.m.)(Mazal 90.m.) Trenér:Málek Jaroslav V herně vyrovnaném zápase měl domácí favorit možnost vstřelit branku v rozmezí 50. až 65. minutě , ale Marek Trávníček nás svými zákroky podržel . My jsme se mohli radovat v závěru zápasu , ale při závaru před drnovickou svatyní jsme nedokázali míč dostat za brankovou čáru . Našim hráčům patří poděkování za předvedený výkon , ale nesmíme být sebeuspokojeni a jít do dalšího souboje na plno ! Čeká nás navíc v dalším kole v domácím prostředí Bořitov !

—————

20.03.2011 20:09

Č.Hora-Vísky 6:0 (3:0)

Sestava: Trávníček,Peša(Čech),Mokrý,Tatíček,Kapoun Jelínek(Absats),Flígl,Němec,Jabůrek(Traxl),Bílek,Bubniak Branky : 15.m.1:0 po faulu na Bubniaka dává z penalty NĚMEC 32.m. 2:0 po centru Kapouna střílí JABUREK 40.m. 3:0 po centru Němce dává z první BUBNIAK 68.m. 4:0 hlavou k tyči JABUREK ,přihrával Traxl 83.m. 5:0 po sólové akci až do brány NĚMEC 86.m. 6:0 JABUREK , přihrával Traxl

—————

13.03.2011 20:05

Černá Hora-Lipovec 1:1(1:0)

Sestava : Trávníček,Kapoun,Menoušek,Tatíček,Peša (Stejskal M.), Jelínek,Flígl,Němec,Jabůrek,Bílek,Čech Branka : Ve 12.minutě po přímém kopu Němce gólově hlavičkuje Zdenek Jabůrek Vyrovnání padlo v 75. minutě . Trenér : Málek , asistent : Traxl

—————

06.03.2011 20:28

Č.Hora-Bohunice 1:5

Sestava:V brance bohunický gólman,Luksch,Čepa,Menoušek,Kapoun(Peša), Mokrý,Flígl,Němec,Jelínek,Bubniak,Klepáček(Traxl) Branka:Němec

—————

Reportáže

08.08.2010 20:57

Přípravný zápas : Č.Hora B- Lažánky 2:1 (0:1)

Branky: 2 x Čech   Sestava : Trávníček,HlavičkaL.,HlavičkaJ.(Žáček),Němec,Krajíček (Peša),Stejskal, Karásek (Kopecký),Pavlů,Absats (Honsnejman),Čech